Yıldırım Tent Group - Kurumsal | yildirimtentgroup.com

YILDIRIM GROUP

Her geçen gün kendini geliştiren, yenilikleri takip eden ve kaliteden ödün vermeden işlerini yapan firma olup, alanında uzaman kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunan firma olmaktan gurur duymaktayız. Müşterilerimizle aramızda güven inşa ederek hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Asla ödün vermediğimiz kalitemiz, satış sonrası kesintisiz hizmet anlayışımız ve eksiksiz hayata geçirdiğimiz "mutlak müşteri memnuniyeti" ilkemiz ile daima sektörümüzün standartlarını belirlemeye de devam ediyoruz. Yaptığımız ürünler Hem dekoratif, hem kullanışlı hem de ekonomiktir. Yıldırım branda olarak gölge sistemleri ve bungalov evler alanında hizmet vermekteyiz.

Gölge sistemleri genellikle balkonlarda, teraslarda, restoranlarda , ve cafelerde kullanılan kayar ve estetik çatılardır. Bungalov evler Basit mimar tasarımı, seyrek dekorasyon ve doğal malzemeler Bungalov tarzının vazgeçilmez bileşenleridir. Bungalovlar her zaman ön sundurmalara ve alçak eğimli üçgen bir çatıya sahiptir sıcak ve güneşli iklim ile başa çıkmak için düşünülmüş en uygun mimar tasarımdır.

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde lider firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden emin bir şekilde her geçen gün büyümektir. sürdürebilir kalite anlayışını benimsemeyi, Değişen teknolojiyi de yakından takip ederek hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi, Müşteri memnuniyetinin yanı sıra müşteri bağımlılığını da sağlamak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güven sağlayan , topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen bir marka olmaktır.

MARKALARIMIZ

YILDIRIM GROUP ÜRÜNLERİ

İthal ve yerli kumaş çeşitleriyle, renk seçenekleriyle çok geniş bir ürün yelpazesi barındırmaktayız.

yıldırım branda

ONLİNE KATALOG

Ürünlerimizi detaylı incelemek için online katoloğumuzu görüntüleyin.

yıldırım branda

PROJELERİMİZ

Projelerimizi incelerek yaptığımız işleri görüntüleyebilirsiniz.

yıldırım branda

BİLGİ BANKASI

Firmamız ve süreçler hakkında bilgi edinmek için inceleyin.